Nowe seanse w PLANETARIUM!

fot. WZielonej.pl
fot. WZielonej.pl

Kilka instytucji w Zielonej Górze zawiesza swoją działalność na czas wakacji. Dla planetarium “urlop” się zakończył. Oprócz organizowanych wydarzeń w plenerze, instytucja ma nam do zaoferowania ciekawe formy spędzania wolnego czasu, również w swoich murach.

Pokazy odbywają się codziennie, oprócz poniedziałków – mówi Marta Blonkowska, specjalista ds. marketingu w Planetarium Wenus. – Na całe wakacje mamy taki sam repertuar. Od rana są to propozycje dla dzieci, oczywiście później są też propozycje dla osób dorosłych.
Planetarium będzie nieczynne jedynie 11 i 15 sierpnia. Poza tymi dwoma wyjątkami i poniedziałkami, każdego dnia możemy czuć się zaproszeni na projekcje. Warto zaznaczyć, że planetarium oferuje również pokaz własnego autorstwa.
O godzinie 14:00 jest nasz pokaz na żywo – dodaje M.Blonkowska. – Pokaz 3D zrobiony przez nas, przez Planetarium Wenus – “Rok 2057”. Ten pokaz chciałabym szczególnie polecić i zachęcić mieszkańców, którzy jeszcze go nie widzieli. Naprawdę mamy się czym pochwalić, ten pokaz jest wyjątkowy.
 Jeżeli spędzasz wakacje w domu, a dotąd nie udało ci się odwiedzić Centrum Nauki Keplera, wakacje są ku temu dobrą okazją.
                                                                    Natalia Grzegorczyk Radio Index